Objem žádostí o půjčku
208.013.007 Kč

Max interbanking poštovní spořitelny – Stručné informace o bance

Online Zadost

max interbanking poštovní spořitelny neboli zkráceně banka je jednou z nejúspěšnějších bank působících v České republice a zkušeným poskytovatelem bankovních služeb, který působí na trhu již několik let, a svým klientům nabízí komfortní a kvalitní služby pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. max interbanking poštovní spořitelny svým klientům naslouchá a neustále inovuje a rozšiřuje nabídku svých služeb, aby vyhověla všem přáním a potřebám svých klientů, kterých si vysoce cení. Najdete zde komplexní finanční, zprostředkovatelské a poradenské služby pro Vás.

max interbanking poštovní spořitelny - bankovní produkty a její produkty

Vedle běžných účtů pro všechny své klienty Vám max interbanking poštovní spořitelny také nabízí debetní a kreditní karty, jejichž pomocí můžete vybírat peníze z bankomatu a platit v obchodech, i spořící produkty v podobě termínovaných vkladů, stavebního spoření se státní podporou a penzijní připojištění, které Vám umožní zabezpečit se na stáří. Pomůže Vám také financovat své podnikání a poskytne vám půjčku, která Vám pomůže v náročné finanční situaci. Můžete se na ní kdykoliv spolehnout.

Pokud potřebujete financovat své vlastní bydlení, rekonstruovat dům či si pořídit vlastní byt poskytne Vám max interbanking poštovní spořitelny výhodnou hypotéku až do výše 100% odhadní ceny nemovitosti s délkou splácení až 30 let. Tato hypotéka má optimální poměř úrokové sazby k délce splácení a výši částky, díky čemuž zbytečně nebude zatěžovat Váš rodinný rozpočet a Vy nebudete platit zbytečně vysoké měsíční splátky. Banka Vám také pomůže refinancovat Vaši stávající hypotéku a nabídne Vám lepší podmínky, než Váš současný poskytovatel hypotéky. Pomůže Vám tak ušetřit až tisíce Kč ročně.

max interbanking poštovní spořitelny pobočky a kde ji naleznete?

Bankapobočky ve všech větších městech, ale umožní Vám ovládat své finanční prostředky prostřednictvím internetového bankovnictví či mobilního telefonu. Díky tomu budete mít neustálou kontrolu nad Vašimi finančními prostředky a můžete je spravovat, ať se budete nacházet kdekoliv. K tomu všemu získáte možnost využití směnárenských a investičních služeb, s jejichž pomocí můžete nechat své peníze vydělávat.

Pokud si chcete půjčit můžete také na našich stránkách. Naleznete u nás rychlou půjčku, kterou schvalujeme do 24 hodin. Neváhejte a využijte naší nabídky z pohodlí Vašeho domova.shadow